1 czerwca br. w naszym ośrodku odbył się pełen radości, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy Dzień Dziecka. Był to czas integracji, aktywności i wspólnego świętowania.
Na wychowanków czekało wiele atrakcji, m.in. konkurs rzutów karnych, ośrodkowy mecz piłki nożnej, badminton, malowanie twarzy oraz kolorowy i pełen pozytywnej energii Festiwal Kolorów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia na strzelnicy, które odbywały się pod czujnym okiem zaprzyjaźnionego instruktora, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i odpowiedzialnego uczestnictwa.
Nie zabrakło także smacznego poczęstunku. Dla wszystkich przygotowano grill, a na miłośników słodkości czekały gofry z dodatkami.
Był to dzień pełen uśmiechu, dobrej atmosfery i wspólnie spędzonego czasu. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia oraz naszym wychowankom za aktywny udział, zaangażowanie i pozytywną energię! 🌈⚽🏸
#DzieńDziecka #MOW #WspólnaZabawa #Integracja #FestiwalKolorów #AktywnieIRadośnie
















