26 czerwca 2026 r. o godz. 8:30 na dziedzińcu Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Herbach odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego uczniów Szkoły Podstawowej oraz Branżowej Szkoły I Stopnia.
Podczas uroczystości uczniowie otrzymali z rąk Pana Dyrektora Tomasza Kuci długo wyczekiwane świadectwa szkolne. Dla trzynastu uczniów klasy VIII szkoły podstawowej oraz pięciu uczniów klasy III szkoły branżowej był to szczególnie ważny moment, ponieważ odebrali świadectwa ukończenia szkoły.
W trakcie akademii wyróżnieni zostali również wychowankowie, którzy przez cały rok szkolny aktywnie uczestniczyli w zajęciach dodatkowych, angażowali się w życie ośrodka, rozwijali swoje zainteresowania oraz reprezentowali naszą placówkę podczas różnych inicjatyw i wydarzeń. Ich zaangażowanie, systematyczność i chęć podejmowania nowych wyzwań zasługują na szczególne uznanie.
Zakończenie roku szkolnego było okazją do podsumowania miesięcy nauki, pracy wychowawczej, sukcesów, ale także pokonywania trudności. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych wyników, wytrwałości oraz kolejnego ważnego kroku na edukacyjnej drodze.
Absolwentom życzymy powodzenia, mądrych wyborów i wielu sukcesów w dalszej nauce, pracy oraz życiu osobistym. Wszystkim wychowankom, nauczycielom i pracownikom ośrodka życzymy bezpiecznych, spokojnych i pełnych dobrych chwil wakacji. ☀️
👏 Gratulujemy i do zobaczenia po wakacjach!








